Asortyment ActiveJet Energy został rozszerzony o nową linię zasilaczy awaryjnych oraz listew zasilająco-sterujących.

 

UPS-y ActiveJet serii DELTA charakteryzują się topologią on-line i dostępne są w wersjach o mocy od 1 kVA do 80 kVA. Do wymienionych produktów oferowana jest pełna gama akcesoriów takich jak moduły bateryjne, szafy i stojaki bateryjne, moduły mocy czy karty SNMP. W zależności od potrzeb, klienci mogą wybierać między wersjami Towe i Rack.

 

Ponadto w ofercie firmy pojawiła się listwa zasilająco-sterująca z funkcją Master/Slave. Listwa ma przeciwprzepięciowy i przeciwzakłóceniowy oraz zabezpieczenie linii telefonicznej RJ11. Podział 7 gniazd kształtuje się następująco: gniazdo Master (w kolorze czerwonym) steruje włączaniem i wyłączaniem napięcia w 4 gniazdach Slave (kolor czarny), 2 gniazda Uncontrolled (kolor biały) podają napięcie zawsze, gdy przycisk listwy jest włączony.

 

Produkty ActiveJet Energy objęte są 24 miesięczną gwarancją. Sugerowana cena brutto listwy zasilająco-sterującej Master/Slave ActiveJet APn-7MS wynosi 99 zł za sztukę. Ceny UPS-ów ActiveJet z serii Delta dla niższych mocy zaczynają się od 999 zł brutto, natomiast modeli o wyższych parametrach są negocjowane indywidualnie.