W planie Roadshow są 4 spotkania: w Warszawie (8 kwietnia), Katowicach (15 kwietnia), Wrocławiu (16 kwietnia) i Gdańsku (24 kwietnia). Szkolenia są przeznaczone dla przedstawicieli firm z branży IT, działów IT oraz osób podejmujących decyzje dotyczące zakupów w firmach i organizacjach. Tematyka tegorocznej edycji obejmuje nowe tablety, telefony, telewizory dotykowe i monitory Samsunga. Pojawi się też stoisko Fibaro. Nie zabraknie marek własnych Actionu: ActiveJet i Actina. Szkolenia otworzy prezes firmy, Piotr Bieliński.

– Tego typu wydarzenia umożliwiają naszym klientom dostęp do informacji, które ich interesują, u źródła, czyli u producentów – zaznacza wiceprezes zarządu Actionu, Sławomir Harazin.

W Warszawie oprócz szkoleń przewidziano dodatkowe atrakcje, m.in. zwiedzanie Stadionu Narodowego.

Szkolenie zaplanowano w godz. 9:30 – 15:45. Terminy i miejsca spotkań są następujące:

• Warszawa: 8 kwietnia, Stadion Narodowy, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
• Katowice: 15 kwietnia, Hotel Qubus & Sky Bar, ul. Uniwersytecka 13
• Wrocław: 16 kwietnia, Hotel Mercure Panorama, Pl. Dominikański 1
• Gdańsk: 24 kwietnia, Hotel Dwór Oliwski, ul. Bytowska 4

Ze względu na to, że liczba miejsc jest ograniczona (ilość uczestników wynosi ok. 150 osób), maksymalna liczba przedstawicieli jednej firmy na szkoleniu to 2 osoby. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza na stronie: http://szkolenia.action.pl/nowetechnologie2014/rejestracja.php.
 
Patronem medialnym wydarzenia jest CRN Polska.