Zakon ojców Paulinów na Jasnej Górze zamówił rozwiązania  do komunikacji i pracy grupowej w oparciu o komputery marki własnej Actionu – Actina Mini z systemem opartym na łączności bezprzewodowej – Intel Unite. Klasztor potrzebował ich do organizacji konferencji, prezentacji, warsztatów itp. 

Jak informuje Action, zakon poprosił o pomoc firmę Abikus, od wielu lat zajmującą się obsługą informatyczną klasztoru. Celem było wybranie takiego systemu, który byłby „przyjazny dla użytkowników, bez zbędnych opcji, które mogą skomplikować pracę”. Pomógł Action, prezentując Intel Unite na Jasnej Górze.

„Podczas prezentacji komputera Actina Mini z systemem Intel Unite okazało się, że doskonale wpisuje się on w potrzeby klasztoru” – zapewnia Andrzej Porycki, regionalny doradca handlowy Actina.

Dostarczony przez broadlinera sprzęt miał preinstalowany system operacyjny oraz oprogramowanie.
 
Jak zapewnia Action, księża i ich goście doceniają prostą, intuicyjną obsługę rozwiązania i oszczędność czasu. Wdrożenie rozwiązało wcześniejsze problemy – mianowicie podczas spotkań i konferencji na Jasnej Górze często okazywało się, że nie można podłączyć przyniesionego przez prelegenta laptopa do projektora  lub wyświetlacza LCD, bo kabel nie pasuje do gniazda. Po zainstalowaniu Intel Unite – systemu opartego na łączności bezprzewodowej – problemy te przestały występować.
 
Rozwiązano także inny problem. Wcześniej przy dużej liczbie uczestników spotkania niektóre osoby znajdowały się zbyt daleko od głównego ekranu, by wyraźnie widzieć wyświetlane treści. Teraz każdy może oglądać na swoim urządzeniu to, co widać na ekranie głównym.