– Ulf Kilper bardzo dobrze zna firmę. Jako dyrektor działu biznesowego blisko współpracował z Action S.A. – skomentował zmianę dla niemieckiego CRN-a Sławomir Harazin, szef Action Europe. 

Dotychczas (od kwietnia ub.r.) Ulf Kilper odpowiadał za takie produkty jak serwery i storage, komponenty i rozwiązania sieciowe. Z firmą jest związany od 2009 r. Po przejęciu Devila (obecny Action Europe) przez polską spółkę latem 2013 r. został wicedyrektorem odpowiedzialnym za zakupy. Na nowym stanowisku zastąpił Torstena Seifertha, który kierował sprzedażą w Action Europe od października 2013 r. Od kwietnia 2014 r. nadzorował także marketing produktów. Spółka nie podała przyczyny jego odejścia. Menedżer ma 20-letnie doświadczenie w branży. Pracował wcześniej m.in. w niemieckich firmach dystrybucyjnych MediaCom i Actebis, był także związany z Tech Datą.

Za sprzedaż będzie odpowiedzialny również Christoph Borchard, który jest związany z firmą (najpierw z Devilem, potem z Action Europe) od 2006 r. Wcześniej zajmował się m.in. sprzedażą do MSP.