Zgromadzenie akcjonariuszy AB wybrało radę nadzorczą spółki na kolejną kadencję. W jej składzie zasiądą: Iwona Przybyło, Jacek Łapiński, Jerzy Baranowski, Jakub Bieguński, Marek Ćwir i Wojciech Niesyto.

Iwona Przybyło jest w radzie nadzorczej AB od chwili zawiązania spółki. W latach 1993 – 1999 prowadziła działalność gospodarczą pod firmą „PH AB Iwona Przybyło”.

Jacek Łapiński ma doświadczenie w działalności gospodarczej pod firmą „Vobis Microcomputer Wałbrzych Jacek Łapiński”. Zasiada w radzie nadzorczej AB od 1999 r.

Jerzy Baranowski jest przedsiębiorcą i ekspertem w zakresie rozwiązań open source i technologii chmurowych. Ma doświadczenie w tworzeniu i kierowaniu spółkami zajmującymi się dystrybucją i usługami IT.

Pełni funkcję prezesa spółki EuroLinux (producent rozwiązań open source), którą powołał w 2013 r.

W 1990 r. założył i kierował spółką Commpol (dystrybutor sprzętu IT). W 2000 r. powołał do życia spółkę B2B, integratora i usługodawcę w obszarze oprogramowania otwartego. W 2009 r. powołał spółkę Linux Polska, integratora rozwiązań open source. W radzie nadzorczej AB jest od 2015 r.

Jakub Bieguński ma 20-letnie doświadczenie zawodowe m.in. w private equity/venture capital, nadzorze właścicielskim, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, restrukturyzacji.

Pracował m.in. w BRE Corporate Finance (obecnie mCorporate Finance) i firmie doradczej Roland Berger. Od 2006 r. jest w Santander Bank Polska, aktualnie jako dyrektor ds. inwestycji kapitałowych w Biurze Zarządzania Kapitałem i Inwestycji Kapitałowych.

Od 2015 roku zasiada w radzie nadzorczej AB, jest członkiem komitetu audytu.

Marek Ćwir posiada licencję maklera papierów wartościowych. Ma 25 lat doświadczenia w pracy na rynkach kapitałowych. Od 2005 r. jest związany z Pekao Investment Banking. Obecnie pracuje na stanowisku dyrektora zarządzającego. Odpowiada za realizację projektów z zakresu ofert publicznych, fuzji i przejęć oraz doradztwa finansowego.

Karierę zawodową rozpoczął w 1991 r. Był m.in. kontrolerem finansowym w Wirtualnej Polsce (2000 – 2004). W latach 2004-2005 pracował w dziale finansowym w Matrix.pl.

Od 2015 r. jest w radzie nadzorczej AB, będąc jednocześnie przewodniczącym komitetu audytu.

Wojciech Niesyto jest specjalistą od finansów i bankowości. Ma 15-letnie doświadczenie zawodowe, które zdobywał m. in. w UBS Investment Bank w Londynie, w towarzystwach emerytalnych Aviva i Nordea. Od 2016 r. jest partnerem w Kogito Ventures, gdzie zarządza funduszem Kogito Ventures ASI inwestującym wspólnie z syndykatami aniołów biznesu. W nowej kadencji dołączył rady nadzorczej AB.