„Toshiba Gwarancja Niezawodności” dla laptopów biznesowych
Nowa oferta producenta - klienci, którzy mieli problemy z funkcjonowaniem urządzenia w pierwszym roku po zakupie, mogą liczyć na darmową naprawę i zwrot kosztów.
„Gwarancja Niezawodności” jest dostępna dla następujących laptopów: Portégé Z30-A-12N, Tecra Z50-A-11C, Portégé Z30-A-10P, Tecra Z50-A-11E. Oferta jest częścią globalnej kampanii „Get Modern with Toshiba”.
– Toshiba może ręczyć za swoje laptopy. Nasze urządzenia są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Mamy dowody na ich niezawodność – mówi Andrzej Pyka, Sales Manager B2B, Government & Telecom Operators w Toshibie.
Według producenta laptopy Toshiba Portégé i Tecra zostały przetestowane w systemie HALT (Highly Accelerated Life Test) przez TÜV Rheinland. HALT to metoda weryfikacji jakości produktów, polegająca na wielokrotnym poddawaniu ich tym samym testom przeprowadzonym w ekstremalnych warunkach. Sprawdzane urządzenia są m.in. zamrażane w temperaturze -25 st. C, przetrzymywane w pomieszczeniu, gdzie temperatura dochodzi do +70 st. C. Ponadto, sprzęt jest ściskany, zrzucany z dużej wysokości i poddawany intensywnym wibracjom.
Podobne aktualności
Rynek laptopów: ponad 5 proc. wzrostu rocznie w latach 2026–2033
Inicjatywy rządowe i gracze powinni zadbać o wzrosty w kolejnych latach - według prognozy.
Przetarg: 14 mln zł za blisko 1,5 tys. laptopów
W nowy sprzęt zostaną wyposażone urzędy pracy w całym kraju.
Dell wprowadza nowe laptopy, stacje robocze i monitory dla biznesu
„Firmy są w środku intensywnej wymiany floty komputerów, a wymagania dotyczące bezpieczeństwa, zarządzania i elastyczności w zakresie obciążeń wciąż rosną” – twierdzi analityk.
