Uroczysta rocznicowa gala odbędzie się w Klubie Biznesowym na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Imprezę poprowadzi znany telewizyjny duet – Dorota Wellman i Marcin Prokop. Galę uświetni pokaz finalistów V edycji programu Mam Talent  – grupy Multivisual. Muzyczną gwiazda wieczoru będzie wokalistka Ania Dąbrowska.

– Okazja do świętowania jest dla nas niezwykle ważna, bo 15 lat w tak wymagającej branży, na zmiennym i kapryśnym rynku, to spory sukces. Rozwijamy się z olbrzymią dynamiką, wyniki finansowe pokazują, że znaleźliśmy swój sposób na sukces. Mamy co świętować, a co ważniejsze, mamy z kim świętować. Gala będzie okazją do podziękowania klientom, vendorom i naszym pracownikom za 15 lat współpracy i wspólnie osiągnięty sukces – mówi Daniel Drzewiński, prezes Max Computers.
 
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął CRN Polska.

Max Computers powstał w 1998 r. we Wrocławiu. W roku finansowym 2010 przychody spółki wyniosły 110 mln zł, rok później – 185 mln zł, a w 2012 – 265 mln zł. Według prognozy w 2013 r. przychody powinny przekroczyć 300 mln zł.